ZNAČKA STIHL

Potřebujete kvalitní, spolehlivou a cenově dostupnou zahradní a lesní techniku? Kontaktujte naší firmu JK Servis Blatná. Jsme autorizovaní prodejci značek STIHL a VIKING. Obě tyto značky působí na trhnu se zahradní technikou již několik let a během této doby si zahradní traktory, křovinořezy i motorové pily Stihl získaly oblibu tisíců profesionálních i rekreačních zahradníků u nás i ve světě.

V naší nabídce najdete širokou škálu různých modelů řetězových pil STIHL, které přesně odpovídající vašim potřebám – příjemná práce, nekompromisní kvalita a skvělá cena, což zcela jistě ocení jak profesionál, tak všichni ti, kteří pracují s motorovou pilou jen příležitostně. Dále vám chceme nabídnout křovinořezy STIHL, které zcela jistě využijete v náročném terénu a především všude tam, kde nelze použít zahradní sekačky.

Potřebujete kvalitně posekat váš trávník, travnatou plochu? Pak naše firma JK Servis Blatná má pro vás také řešení. Nabízíme vám robotické sekačky VIKING, zahradní sekačky, traktory i zahradní traktůrky VIKING. VIKING patří do skupiny STIHL a nabídne vám kompletní sortiment zahradní techniky včetně zahradních traktorů.

Ať už tedy vlastníte motorovou pilu Stihl či sekačku Viking, vždy se můžete obrátit na naše odborníky, kteří vám pomohou se seřízením či opravou daného produktu. Neváhejte a nezávazně nás kontaktujte. Firma JK Servis Blatná je tu pro vás. Samozřejmostí je pro nás kompletní záruční a pozáruční servis přímo v našem servisním středisku.

DŮVODY PROČ K NÁM
ZNALOST TRHU
SKVĚLÉ CENY
ŠIROKÝ SORTIMENT
ZÁRUKA, SERVIS
KVALITA
REFERENCE
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
SPOLEHLIVOST
PROFISIONÁLNÍ JEDNÁNÍ