SEKAČKY VIKING

Toužíte po fantasticky posekaném trávníku a nechcete jezdit každý den se sekačkou? Chcete ušetřit čas a přitom mít krásnou zahradu bez námahy? JK Servis Blatná má pro vás jednoduché řešení. Nabízíme kvalitní a spolehlivé robotické sekačky osvědčených značek např. VIKING, Stiga nebo Works.

Po prvním velice jednoduchém nastavení už svojí robotickou sekačku téměř neuvidíte, a přesto bude váš trávník víc než dokonale posekaný. Nechte tyto stroje pracovat za vás a v klidu se věnujte svým koníčkům nebo odpočívejte!

Robotické sekačky, robotické sekačky VIKING od JK Servisu Blatná vynikají dlouhou životností a vydrží pracovat až 10 hodin na jedno nabití. Ke všem robotickým sekačkám zajišťujeme servis, dopravu, montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

Naší snahou je se vám maximálně věnovat a poskytnout vám veškeré informace o nabízených službách. V případě jakýchkoliv dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou s řešením vašich problémů a přizpůsobí se vašim individuálním přáním a potřebám.

VELKÝ POMOCNÍK PRO VÁŠ DŮM I ZAHRADU .... robotické sekačky VIKING

DŮVODY PROČ K NÁM
ZNALOST TRHU
SKVĚLÉ CENY
ŠIROKÝ SORTIMENT
ZÁRUKA, SERVIS
KVALITA
REFERENCE
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
SPOLEHLIVOST
PROFISIONÁLNÍ JEDNÁNÍ