OPRAVY MOTORŮ, SERVIS MOTOCYKLŮ, SERVIS KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, BROUŠENÍ, PŮJČOVNA NÁŘADÍ

Servis JK Blatná je moderní a inovovaná firma, která čerpá z více jak patnáctileté tradice a zkušenosti. Byla založena s úmyslem poskytnout vám co nejlepší a co možná nejkvalitnější nabídku služeb z oblasti servisu a prodeje různých strojů a nářadí, které oceníte při práci v dílně, doma nebo na zahradě. Nabízíme opravy a servis motorových pil všech značek, servis motorů do motocyklů, servis traktorů, zabýváme se kompletním servisem a prodejem komunální, lesní a zahradní techniky.

Jsme autorizovaní prodejci značek STIHL, VIKING, STIGA, SOLO, DOLMAR, OREGON, FISKARS,....
Co se týče servisu, upřednostňujeme velké firmy a obce. Pokud máte problém s odvozem vašeho rozbitého stroje k nám, náš JK Servis Blatná i toto bez problémů zařídí za vás. Rozbitý stroj, odvezeme, opravený vám dovezeme zpět a není problém i zapůjčit stoj náhradní.

12721671 1011437238937025 1480237766 n

Naší snahou je se vám maximálně věnovat a poskytnout vám veškeré informace o nabízených službách. V případě jakýchkoliv dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou s řešením vašich problémů a přizpůsobí se vašim individuálním přáním a potřebám. Přednostně řešíme opravy firmám, které pracují v komunální sféře. Naší prioritou je maximální komunikace se zákazníkem. Odebrané zboží máte možnost hradit jednou za měsíc na faktury se 14­dní splatností.

rezeme ceny

JK Servis Blatná prodlouží životnost, spolehlivost a bezpečnost vašich strojů!

DŮVODY PROČ K NÁM
ZNALOST TRHU
SKVĚLÉ CENY
ŠIROKÝ SORTIMENT
ZÁRUKA, SERVIS
KVALITA
REFERENCE
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
SPOLEHLIVOST
PROFISIONÁLNÍ JEDNÁNÍ